Erekcja – przyczyny braku erekcji, leczenie, tabletki na erekcje

Erekcja definicja

erekcjaErekcja, często określana również jako wzwód to ogólnie powiększenie i usztywnienie narządu zbudowanego z tkanek jamistych. Erekcja powstaje w momencie zwiększonego dopływu krwi do narządu przy jednoczesnym zmniejszonym odpływie krwi. Wiele osób sądzi, że erekcja dotyczy jedynie mężczyzn i chodzi o penisa, ale z erekcją mamy do czynienia również w przypadku brodawek sutkowych czy łechtaczki u kobiet, które również ulegają powiększeniu.

Problemy z erekcją

Wbrew pozorom problemy z erekcją u mężczyzn zdarzają się bardzo często. Nie chodzi jedynie o całkowity brak erekcji, który uniemożliwia odbycie stosunku, ale również o zanik erekcji w trakcie seksu. Często bywa tak, że erekcja zanika w czasie stosunku i nie mamy na to żadnego wpływu. Każde takie doświadczenie to dla mężczyzny prawdziwy cios, który zwykle obija się na naszej psychice i może przekładać się na pogłębienie problemów z erekcją.

Przyczyny problemów z erekcją

Każdy przypadek jest inny, dlatego nie ma jednego powodu zaburzeń erekcji. Najprościej podzielić przyczyny na wiek mężczyzn, aby znaleźć najbardziej prawdopodobne czynniki.

Brak erekcji 18+

Wydawać by się mogło, że problemy z erekcją występują najczęściej u mężczyzn po pięćdziesiątce, ale to nie prawda. U mężczyzn, którzy dopiero zaczynają swoje życie seksualne często jest to związane z bardzo silnym stresem, lękiem przed zaspokojeniem partnerki, sprostaniem oczekiwaniom, odpowiedniej długości stosunku. Dodatkowe czynniki, które często są powodem zaburzeń u młodych mężczyzn to palenie papierosów, sterydy, alkohol, czy narkotyki.

Brak erekcji 35+

W tym wieku często rozwijamy swoją karierę, pracujemy w korporacji, przechodzimy kryzys wieku średniego, to wszystko może odbić się na naszym życiu seksualnym. Czasami warto włączyć do życia seksualnego nowe elementy, poeksperymentować z partnerką. Dodatkowo warto odpocząć, zrelaksować się, pomyśleć co tak naprawdę jest ważne w naszym życiu.

Brak erekcji 50+

Wraz z wiekiem nie tylko poziom testosteronu spada, ale również mogą pojawić się różne choroby, które wpływają na zaburzenia erekcji. Są to między innymi cukrzyca, parkinson, stwardnienie rozsiane, udar mózgu, zaburzenia psychiczne, choroby układu krążenia czy choroby układu moczowego. W tym wieku zaburzenia erekcji mogą być wynikiem choroby, więc same tabletki na potencję mogą nie wystarczyć, a konieczne będą odpowiednie badania w celu wyeliminowania odpowiednich schorzeń.

Brak erekcji – co robić?

Przede wszystkim nie należy wpadać w panikę, jednorazowe niepowodzenie, nie znaczy, że problem będzie postępował i jeszcze się powtórzy. Jeśli problem z erekcją pojawi się w trakcie stosunku nie należy od razu przerywać zbliżenia. Można się na chwilę wycofać i kontynuować pieszczoty. Ważne, żeby się tym nie przejmować, nie zastanawiać się nad tym. Stymulacja miejsc intymnych kobiety często pomaga przywrócić erekcję. Do tego można spróbować stymulacji penisa.

Erekcja a kobieta

Każdy mężczyzna chce jak najlepiej zadowolić swoją kobietę i jakikolwiek znak, że coś jest nie tak, ze strony kobiety to dla faceta duży cios. Kobieta powinna wspierać swojego mężczyznę. Podczas problemów z erekcją ważne jest odpowiednie wsparcie, brak pytań i kontynuowanie wspólnej zabawy.

Erekcja statystyki

Chociaż myślisz, że problem z erekcją nie spotka Cię nigdy w życiu, a seks jest najwspanialszą rzeczą, którą wynaleziono aż 20% zbliżeń seksualnych kończy się niepowodzeniem przez problemy z erekcją. Statystyki są bezlitosne, praktycznie każdy mężczyzna przynajmniej raz w życiu zawodzi w łóżku.

Tabletki na erekcje

Polecamy tabletki na erekcje Eron Plus, które likwidują problemy z erekcją niezależnie od wieku i przyczyny. Ich stosowanie jest bezpiecznie, Eron Plus nie powodują żadnych skutków ubocznych. Najniższą cenę znajdziecie na stronie producenta:

Strona producenta Kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witamy na naszej stronie. Problemy z erekcją dotyczą wielu mężczyzn. Powodem może być stres, przemęczenie, brak snu, zła dieta. Nie musimy pozostawać z tymi problemami, bo dzięki odpowiednim, naturalnym suplementom możemy żyć pełnią życia.